Nabízíme pro firmy - teambuilding, oslavy aj.


V areálu dvorce Curia Vitkov nabízíme možnost realizace různých firemních akcí typu teambuilding, firemní oslavy aj.

Je možné pronajmout si buď pouze samotný areál dvorce s tím, že se o náplň Vaší akce postaráte sami, nebo pro Vás můžeme sami připravit komplexní program dle Vaší představy a možností.

Každý zákazník má zcela jistě svou vlastní představu o programu, proto nenabízíme žádné "balíčky" a obsah programu je vždy věcí konkrétní dohody. Můžeme Vám však nabídnout netradiční hry, soutěže nebo zážitky v unikátním prostředí raně středověkého dvorce: už jste stříleli z luků, kuší nebo velké obléhací balisty? Vrhali kopí či sekery? Nebo si vyzkoušeli steč hradeb v opravdobé zbroji těžkooděného rytíře z 12.st.? A protože nejen válkou živ byl člověk, je možné vyzkoušet si i různá tradiční i netradiční řemesla - mletí mouky na ručním kamenném mlýnku nebo následné pečení chleba, tkaní na stavu, výrobu kroužkové zbroje ("drátěné košile"), těžkou práci kováře aj.

V případě zájmu a dohody můžeme nabídnout i další rozšíření programu o šermířská nebo taneční vystoupení aj.

Bonus:

Pokud chcete dát kupříkladu oslavenci, šéfovi nebo vítězi soutěží opravdu netradiční dárek, můžete jej nechat na závěr akce přespat u nás v rytířském stanu vyzdobeném zbraněmi, štíty a kožešinami, na románském vyřezávaném lůžku.

stan velmože

Zázemí:

V areálu dvorce je k dispozici pitná i užitková voda, elektřina a suché nebo chemické WC. Občerstvení - cataring - si buď můžete zajistit sami, nebo jej v určitém rozsahu (grilování, pivo, nealko nápoje aj.) můžeme nabídnout i my. Větší hostiny v "historickém duchu" jsme schopni ve spolupráci s našimi partnery zajistit také, ale vyžadovalo by to dlouhodobější přípravy a zajištění. Pro klasické moderní "hostiny" - obědy/večeře nejsme vybaveni, lze se však dohodnout (stejně jako na spaní) v nedalekém penzionu.

 

film a tvNabídka - úvodMuzea,vystavy

TOPlist